Targi Lato 2015

W terminie od 17 do 19 kwietnia 2015 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie odbędą się 20. Targi Turystyki i Wypoczynku “LATO” 2015.

Targi LATO są największymi w Polsce turystycznymi targami konsumenckimi, podczas których przedstawiana jest oferta wyjazdowa i pobytowa na wiosenny i letni sezon turystyczny. To niezwykły kiermasz propozycji wypoczynku w najatrakcyjniejszych regionach Polski oraz za granicą. Prezentowane oferty sprzedawane są zazwyczaj w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na tą okazję. To również idealne miejsce do wyboru kolonii, obozów czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Podczas trwania Targów LATO występują zespoły muzyczne, odbywają się pokazy tańca, degustacje regionalnych przysmaków i konkursy z nagrodami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Nasz Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy CEDOZ ze Świętej Lipki na Mazurach weźmie udział w Targach “LATO” 2015. Zaprezentujemy się Państwu przedstawiając ofertę wypoczynku w domkach letniskowych nad Jeziorem Dejnowa, w okolicy otoczonej lasem z własną plażą i strzeżonym kąpieliskiem. Przedstawimy ofertę skierowaną do osób w każdym wieku oraz wszystkie atrakcje naszego ośrodka. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne rabaty, zniżki i promocje. Na osoby, które polubią nas na Facebooku (www.facebook.com/CedozOSW) czekać będzie nagroda – niespodzianka! ZAPRASZAMY 🙂

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Targach “LATO” 2015!