Wydarzenia

Boże Ciało 2017

Weekend Boże Ciało, to po Majówce kolejny dłuższy weekend na idealny wypoczynek w naszym ośrodku.
I oczywiście mieliśmy rację. Goście dopisali, przywieźli ze sobą dobre humory, my w pakiecie zagwarantowaliśmy dobrą pogodę i wyśmienite jedzenie… 🙂 trudno nie wypocząć w tak sprzyjających warunkach i w takich okolicznościach przyrody.

Czytaj

Majówka 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim przesympatycznym tegorocznym Gościom za liczne przybycie na weekend majowy do naszego ośrodka. Majówka 2017 okazała się wyjątkowo udana 🙂

Czytaj

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2017

Od ponad 20 lat Targi Turystyki i Wypoczynku LATO cieszą się wielką sympatią miłośników podróży, a szczególnie wielbicieli turystyki krajowej. Wspaniała atmosfera tego wydarzenia oraz bogata oferta wystawców, gwarantująca udany wypoczynek w lecie sprawiają, że to własnie w tym miejscu Goście odwiedzający targi rozpoczynają planowanie urlopu.

Czytaj

TARGI „WIATR I WODA” 2016

W warszawskim Centrum Wystawienniczym przy ulicy Marsa w dniach 10-13 marca 2016 odbyła się 26. edycja Targów WIATR i WODA.
Była to doskonała okazja do obejrzenia najpiękniejszych i najbardziej luksusowych jachtów z całej Europy. Ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy reprezentowało najnowszy sprzęt do nurkowania, kajakarstwa i windsurfingu.

Czytaj

Puchar Lata Legii Warszawa w piłce wodnej 2015

W terminie 28-30.08.2015 w Świętej Lipce nad jeziorem Dejnowa w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym CEDOZ odbył się Puchar Lata Waterpolo drużyn pięcioosobowych w piłce wodnej. Na zakończenie turnieju nasz ośrodek ufundował nagrodę dla zwycięskiej drużyny – 5 dwuosobowych voucherów na weekendowy pobyt z pełnym wyżywieniem. Zapraszamy 🙂

Czytaj

Akademia 4 Łapy – 4X2 OFF ROAD Z PSAMI, II EDYCJA

20 czerwca 2015 roku odbyły się w Ośrodku CEDOZ zawody Off Road 4×2 Akademii 4 łapy. Zawody obejmowały OS-Y NA TERENIE OŚRODKA – tu zawodnicy musieli wykazać się sprytem i zwinnością jak również wyjątkowym kontaktem ze swoim psem oraz OFF ROAD W TERENIE – gdzie zawodnicy musieli wykazać się “sokolim wzrokiem” i odnaleźć wszystkie zakamuflowane punkty kontrolne.

Czytaj